ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 05:05   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Genel Spor Muhabbeti
forum sohbet oyun basliklari
   Futbol | Transferler | 2009/2010 Sezonu
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2009 Cmt 12:52:46      Futbol | Transferler | 2009/2010 Sezonusohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Merhaba arkadaşlar;

Bir sezon daha bitti. 2008-2009 şampiyonumuz Beşiktaş. Ve yaz dönemi transfer sezonu başlıyor. Bütün takımlar kadrolarını güçlendirmek için çalışmaya da başladı. Bu başlık altında transferde son gelişmeleri, transferler hakkındaki düşüncelerimizi paylaşabiliriz.

2009-2010 sezonunu hakedenin kazanmasını diliyorum.

HoKKaBaZ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2009 Cmt 12:59:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Topuz kavgası

5 milyon Euro ve Gökhan Emreciksin’e karşılık Fenerbahçe’ye verilen Mehmet Topuz, Beşiktaş’la anlaştığını belirtti. Milli oyuncuyla el sıkışan siyah beyazlılar ise FIFA’nın kapısını çalmaya hazırlanıyor.

RESMİ transfer pazartesi günü başlayacak ama Türk futbolunda şimdiden Mehmet Topuz kavgası yaşanıyor. Önceki akşam Beşiktaş’la anlaşan ve bu konuda kamuoyuna açıklama yapılan Mehmet Topuz’un transferi Fenerbahçe’nin dün devreye girmesi ve bonservisini sarı lacivertli kulübe vermesiyle kaosa dönüştü. 

Beşiktaş, Mehmet Topuz için Kayserispor Kulübü’ne 5 milyon Euro önerdi ve bu futbolcu ile anlaştı. Ancak Mehmet Topuz için devrede olan Fenerbahçe dün yapılan pazarlıklar sırasında Kayserispor’a 5 milyon Euro ile devre arasında 1 milyon Euro karşılığında Ankaragücü’nden transfer ettiği Gökhan Emreciksin’i önerdi. Sarı kırmızılı kulüp bu teklif üzerine Mehmet Topuz’un bonservisini, futbolcu Beşiktaş’ı seçtiğini ve anlaştığını belirtmesine rağmen F.Bahçe’ye verdi. F.Bahçe resmi internet sitesinde “Mehmet Topuz Fenerbahçe’de” başlığıyla yapılan açıklamada, “Kulübümüz, Kayserispor ile  Mehmet Topuz’un transferi konusunda anlaşmaya varmıştır. Bu transfer kapsamında  Fenerbahçe Kulübü bir oyuncusunu Kayserispor’a verecektir” ifadeleri kullandı.

F.Bahçe’ye imza atmam 

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, kulüpleri ile 1 yıllık sözleşmesi bulunan Topuz konusunda Fenerbahçe ile anlaştıklarını belirterek, “Bundan sonra Mehmet Topuz’un hangi takımda oynayacağı Fenerbahçe ile bu futbolcu arasındadır. Fenerbahçe isterse oyuncusunu başka takıma satabilir. Mehmet Topuz’un bonservisi Fenerbahçe’nin elindedir” dedi.

Beşiktaş’la anlaşan Mehmet Topuz ise “Çocukluğumdan beri Beşiktaşlıyım. Fenerbahçe’ye asla imza atmayacağım. Hiçbir para karşılığı beni Beşiktaş’tan söküp alamazlar. Para herşey değildir. İnsanın onuru ve haysiyeti vardır. Herkes aynaya bakıp, öyle konuşsun” dedi. Beşiktaş   yönetimi ise yaşanan gelişmelerden duydukları rahatsızlığı belirtip, “Gerekirse FİFA’ya gideriz” dediler.

İş inada binerse Kayseri’de kalır

FUTBOL Federasyonu hukukçuları, Mehmet Topuz’un Kayserispor ile sözleşmesi devam ettiği için Beşiktaş ile yaptığı anlaşmanın geçerliliğinin olmadığını bildirdi. Topuz’u almak isteyen kulüp önce Kayserispor ile anlaşmak zorunda. Topuz, Kayserispor’un bonservisini verdiğini açıladığı F.Bahçe’de oynamak istemezse ve iş inada binerse, yıldız futbolcu sözleşmesi sürdüğü için kulübüyle 1 sezon daha devam etmek zorunda. Topuz’un, “Kayserispor’dan alacağım var” şeklindeki sözleri ile ilgili olarak da kesin kararı Futbol Federasyonu Hukuk Kurulu verecek.

BEŞİKTAŞ KULÜBÜ BAŞKANI DEMİRÖREN: "MEHMET TOPUZ BEŞİKTAŞLI VE BEŞİKTAŞ TA KALACAK"

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Mehmet Topuz un Siyah-beyazlı kulüpte forma giymek istediğini belirterek, Kayserispor dan bu transferle ilgili anlayış göstermesi gerektiğini söyledi.

BJK TV ye açıklamalarda bulunan Demirören, futbolcunun bir eşya olmadığını, istediği takımda forma giymeye hakkının olduğunu belirterek, "Bir futbolcunun bonservisini almak, o transferin tamamen bittiği anlamına gelmez. Çünkü futbolcu bir eşya değildir. İstediği takımda oynamaya hakkı var" dedi.

Bir dönem Galatasaray Kulübü nden Mondragon un da bonservisini aldıklarını ancak, futbolcunun Sarı-kırmızılı takımda kaldığını ifade ederek, "Kaleci Mondragon un bonservisini almıştık, ancak Mondragon Galatasaray da oynamaya devam etti. Ayrıca Aydın Karabulut un da bonservisini Bursaspor a vermiştik ancak, Aydın Beşiktaş ta kaldı. Bir futbolcunun bonservisini almak, futbolcunun tamamen alındığı anlamına gelmez" diye konuştu.

Fenerbahçe nin bonservisini aldığı futbolcu Mehmet Topuz un gönlünün Beşiktaş tan yana olduğunu vurgulayarak, "Mehmet Topuz 2 gündür kendi başına, kendi isteğiyle Beşiktaşlı olduğunu, Beşiktaş ta doğduğunu ve Beşiktaş ta devam etmek istediğini söyledi. Artık Kayserispor un bundan sonra anlayış göstermesi lazım. Çünkü Mehmet Topuz Beşiktaşlı ve Beşiktaş ta oynamak istiyor. Ben, Kayserispor Kulübü Başkanı Recep Mamur ile de anlaşacağımızı düşünüyorum. Bir futbolcunun bonservisini almak, o transferin tamamen bittiği anlamına gelmez. Çünkü futbolcu bir eşya değildir. İstediği takımda oynamaya hakkı var. Mehmet Topuz adam gibi adam. Beşiktaşlı doğmuş, Beşiktaşlı olmuş ve ailesine de Beşiktaş a gideceğim diye söz vermiş. Mehmet Topuz un dönüşü yok. Bizim de dönüşümüz yok. Bu iş nereye giderse gider ama Mehmet Topuz Beşiktaşlı ve Beşiktaş ta kalacak" şeklinde konuştu.

Demirören son olarak, Türkiye den bir kaç futbolcuyla daha ilgilendiklerini belirterek, "Türkiye den birkaç futbolcuyla daha ilgileniyoruz. Yabancı olarak limitimiz dolu ama gelişmelere göre hareket edeceğiz. Türkiye de ve Avrupa da kalıcı başarılar elde etmeyi hedefliyoruz" dedi.

DHA

Tuttuğu takımı bana söylemişti !..

Mehmet Topuz, tapusu Fenerbahçe’de ama gönlü Beşiktaş’ta olan, son günlerin futbol gündemini allak bullak eden bir transfer gündeminin bir numaralı aktörü...

Tapusu Fenerbahçe’de; Çünkü Kayserispor ve sarı-lacivertli kulüp yöneticileri bunu böyle açıklıyorlar.
Beşiktaş bir taraftan Biz anlaştık diyor, Topuz destekliyor. “Ben Beşiktaş’lıyım ve Fenerbahçe forması giymem” diyor. Transfer dönemlerinde sürekli bu tür açıklamalara rastlarız. Ama bir farkla; futbolcu imzayı attıktan sonra “Ben zaten doğuştan Beşiktaşlıyım, Fenerbahçeliyim, Galatasaraylıyım veya Trabzonsporluyum” der. Ama Mehmet Topuz gibi, daha imzayı atmadan, hem de transferi böylesine çıkmaza girmişken, “Ben şu takımlıyım, şu takımın formasını giyerim, bu takımın formasını asla giymem” diyen bir futbolcuya en azından bugüne kadar ben rastlamadım.

Beşiktaş yönetimi Mehmet Topuz’la anlaştıklarını ve Milli futbolcunun önümüzdeki sezon siyah-beyazlı formayı giyeceğini açıkladıktan sonra Fenerbahçe yönetimi "Biz bonservisini aldık" açıklamasını yapıyor.
İşte burada işler karışıyor.
Fenerbahçe “Biz aldık” derken, Topuz “Beşiktaşlıyım” diyor ve bir anda ortalık karışıyor.
Bir taraftan da Galatasaray’ın eski yöneticisi Fatih Gökşen “Topuz aslında Galatasaraylı” diyor.
Diğer yandan da Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Topuz’un kendisine Fenerli olduğunu söylediğini dile getiriyor.

Adeta bu iş içinden çıkılmaz bir hal alıyor!
Ve en son Aziz Yıldırım’dan bir açıklama daha geliyor:
“Mehmet Topuz Ligtv.com.tr’ye de daha önce 3 büyükleri tutmadığını söylemiş”.

16 MAYIS 2006
Sayın Aziz Yıldırım’ın dile getirdiği bu söylemin bulunduğu röportajı 16 Mayıs 2007’de yaptık Mehmet Topuz’la.
Kayserispor tesislerinde, yönetim kurulu toplantı odasında gerçekleştirdik röportajı.
Mehmet Topuz bugün olduğu gibi o dönemde transferin gözdesiydi. Hatta Kayserispor Başkanı Recep Mamur, “Satmıyorum, bilboardlara reklam vereceğim” demeye kadar işi getirmiş durumdaydı ve doğal olarak Topuz’la transferinide konuşmuştuk.
Ardından doğal olarak tuttuğu takımı da sormuştum kendisine.

RÖPORTAJDA POLİTİK YANIT VERMİŞTİ !..
Topuz’a, “Futbolculara hep tuttuğun takım var mı? diye sorulur. Futbolcular da Küçükken bir takım tutuyordum ama artık profesyonelim, tutmuyorum derler” dediğimde, kendisi ilk olarak şu cevabı vermişti:
“Benim abim Kayserispor Taraftarlar Derneği ndeydi. Benim de elimden tutardı ve küçük yaşta maçlara götürürdü. Deplasmanlara bile götürürdü. Kayserispor aşkıyla büyüdüm”.

“Sen Kayserispor taraftarısın ve 3 büyüklerden hiçbirini tutmadın yani” dediğimde de
“Yok tutmadım. Küçük yaştan beri, kendimi bildim bileli hep Kayserispor un maçlarına gidip geldim. O yüzden Kayserisporluyum” cevabını vermişti bana.

Ancak bu bölüm röportajda yazılması kaydıyla söyledikleriydi Topuz’un. Yani bir anlamda politik bir cevaptı.

"BEŞİKTAŞLIYIM"
Ancak Mehmet Topuz, küçüklüğünde tuttuğu takımı "Yazılmaması koşuluyla" söylemişti bana. Ve gazetecilik kuralları gereği bunu hiçbir yerde yazmadım ve söylemedim.

Ancak son günlerde yaşanan gelişmelerin ardından, Mehmet Topuz un o gün yazılmaması koşuluyla söylediği hangi takımı tutuğu gerçeği, bugünlerde dile getirdiği söylemleri doğruluyor.

Mehmet Topuz, o gün off the record olarak bana küçüklüğünden beri Beşaktaşlı olduğunu söylemişti. Bugünlerde söylediği gibi.

Tam 2 yıl önce yine transferin bir numaralı gündem maddesini oluşturan Mehmet Topuz, bundan 5 yıl önce Galatasaray yöneticilerine "Galatasaraylıyım", geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe yöneticilerine "Fenerbahçeliyim" Beşiktaş ile anlaştıktan sonra ise televizyon kameralarına "Beşiktaşlıyım" açıklamasını yaparken bir anlamda "Mehmet Topuz hangi takımla görüşüyorsa o takımı tuttuğunu söylüyor" kanısını gözler önüne seriyor.

Ama bir gerçek var ki, Mehmet Topuz, hiçbir kulübün temsilcisi olmayan bana, 16 Mayıs 2007’de gerçekleştirdiğim röportajda yazılmaması kaydıyla “Beşiktaşlıyım” demişti.

Erdem Erol
Ligtv.com.tr
Haber Müdürü

cimbom384

cimbom384 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2009 Cmt 15:18:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

YENİ HOCA: RIJKAARD Frank Rijkaard

Galatasaray, teknik direktörlük görevine Barcelona nın eski hocası Frank Rijkaard ı getirdiğini açıkladı. Hollandalı teknik adamla iki yıllığına anlaşmaya varıldığı, bugün 17:30 da İstanbul a gelecek Rijkaard ile 20:00 de düzenlenecek törenle resmi sözleşmenin imzalanacağı öğrenildi.

Galatasaray, Bülent Korkmaz ın yerine 2009/2010 sezonu için futbol takımının başına Frank Rijkaard ı getirdi. 17:30 da Madrid den İstanbul a gelecek olan Hollandalı teknik adamın, 20:00 de Florya Metin Oktay Tesisleri nde düzenlenecek törenle resmi imzayı atacağı açıklandı. Rijkaard ın yardımcılığını ise, Barcelona da da beraber çalıştığı, Hollanda Milli Takımı nın unutulmaz futbolcularından Neeskens yapacak.

Kulüpten yapılan açıklamada, "Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı teknik direktörlüğüne Frank Rijkaard getirilmiştir. Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz." denildi.

Sarı kırmızılıların daha önceden Bernd Schuster, Juande Ramos, Paul Le Guen, Gerard Houllier, Fatih Terim, Co Adriaanse ve Ersun Yanal gibi isimlerle ilgilendiği biliniyordu. Ancak Cimbom un seçimi, Barcelona nın eski hocası Rijkaard oldu.

Bir Milan efsanesi...

Frank Rijkaard, 1980 de başlayıp 1995 te sona eren futbolculuk kariyeri boyunca, Ajax, Zaragoza ve Milan formaları giydi. Özellikle Milan da geçirdiği dönemde, Gullit ve Van Basten ile birlikte takımını başarıdan başarıya taşıdı. 73 kez Hollanda Milli Takımı forması giyen Rijkaard, bu maçlarda 10 da gol attı.

Barcelona yı uçurdu

Teknik direktörlüğe 1998 yılında Hollanda Milli Takımı ile başlayan Rijkaard, tecrübesizliği sebebiyle bu göreve layık görülmüyordu. Ancak Euro 2000 de, Portakallar a oynattığı futbolla herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Hollanda, Euro 2000 de yarı finalde İtalya ya elendi.

2001 yılında, Hollanda nın en eski profesyonel kulübü Sparta Rotterdam ın başına geçen Rijkaard, burada pek başarılı olamadı. Sparta, o sezon tarihinde ilk kez küme düştü.

2003 yılında Barcelona nın başına geçen Hollandalı, kariyerinde çığır açacak bir sıçrama yaptı. Katalan ekibinin başındaki ilk sezonunda ligi 2. tamamlayan Rijkaard, sonraki iki sezon La Liga da şampiyonluğa koştu ve 2006 yılında Şampiyonlar Ligi ni de Barcelona müzesine götürdü.

Rijkaard, Barcelona daki görevinden 2007-2008 sezonu sonunda ayrıldı.

HAYIRLI UĞURLU OLSUN

PaterFamilias

PaterFamilias resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2009 Cmt 19:52:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Mehmet Topuz imzaladı

13 Haziran 2009 Cumartesi

Başkanımız Aziz Yıldırım, Kayserisporlu futbolcu Mehmet Topuz ile resmi sözleşme imzaladı. Kulüp binasının yönetim kurulu odasında düzenlenen imza törenine Başkanımız Aziz Yıldırım ın yanısıra yöneticilerimiz ve Kayserispor Başkanı Recep Mamur ile Kayserispor genel menajeri Süleyman Hurma katıldı. Fenerbahçemizin klasik çubuklu formasıyla kendisini sarı-lacivertli renklere bağlayan imzayı atan Mehmet Topuz u  yöneticilerimiz  alkışladı ve sırasıyla tebrik etti.  

Taraftara açık imza töreni

Mehmet Topuz un imza töreninin Pazartesi günü saat 11.30 da Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu tribününde taraftara açık olarak yapılacağı açıklandı.

Mehmet Topuz kimdir?

Mehmet Topuz, 7 Eylül 1983 yılında Yozgat ta dünyaya geldi. Futbol kariyerine 1999 yılında "Kayseri Yolspor" altyapısında başlayan Topuz, 2000 yılında Kayseri Erciyesspor a transfer olmuş, Kayseri Erciyesspor ile profesyonel sözleşme imzalamış ve 2000-2004 yılları arasında Kayseri Erciyesspor forması giymiştir. Topuz, buradaki performansı ile milli takımlarda da görev almaya başlamıştır. Mehmet Topuz, 2004 yılında Kayseri Erciyesspor forması ile Bank Asya 1.Ligi nde şampiyonluk yaşamıştır. Topuz, 2004 yılında Kayseri Erciyesspor ile Kayserispor un isim değişikliğine gitmesi üzerine, Turkcell Süper Lig de Kayserispor forması giymeye başlamıştır. Bu dönemde Türkiye Ümit Milli Futbol Takımı forması giymeye de başlayan futbolcu,  2006-2007 sezonunda UEFA Kupası nda da mücadele etmiştir. Bu dönemde Çek Cumhuriyeti ile yapılan özel maçta ilk kez Türkiye A Milli Futbol Takımı forması giyen Mehmet Topuz, 2007 yılında ise Kayserispor "Takım Kaptanlığı"na getirilmiştir. Sağ ayağını son derece iyi kullanan bir orta saha oyuncusu olan Mehmet Topuz, mesafe tanımadan çektiği sert ve isabetli şutlarla da bilinmektedir.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar

Bazıları  ister,bazıları alır. ! Hayırlı ve uğurlu olsun .

Futbolcuların amatör davranma lüksü vardır ama futbol külüpleri profesyonel olmak zorundadır.

XXX

Beşiktaş ta şampiyonluk coşkusunu kısa sürede bitiren iki tane faktör var. Birincisi, Mustafa Denizli nin "Ayrılabilirim" açıklaması, diğeri de Yıldırım Demirören in imza attığı Topuz krizi

Beşiktaş ın efsane ismi ve SABAH yazarı Ali Gültiken, siyah-beyazlı ekibin 6 yıl sonra gelen şampiyonluğunun nasıl gölgelendiği ve bunun sorumlularının kimler olduğunu açıklarken, önemli mesajlar verdi. İşte Gültiken in 5 önemli soruya verdiği 5 önemli cevap: Beşiktaş ta 6 yıl sonra gelen şampiyonluk için, "Kutlamalar haftalarca sürer" beklentisi vardı ama şölen üç günde bitti. Neden böyle oldu? Maalesef coşkuyu bitiren iki tane faktör var. Birincisi, Mustafa Denizli nin "Ayrılmak istiyorum" açıklaması ardından da başkan Yıldırım Demirören in Mehmet Topuz un transferindeki başarısızlığı. Denizli nin "Psikolojim bozuldu, uyuyamıyorum. Bırakmak istiyorum" sözleri de gündeme oturdu. Oysa Beşiktaş şampiyon olmuştu. Denizli ne yapmayı istedi? Mustafa Hoca geldiğinde düşündüğünden daha zor bir kulüp iç yapısı buldu. Buna bir de başlangıçtaki kötü sonuçlar eklenip, hocanın kariyeri tartışılır hale gelince, baskı üst seviyelere çıktı. Ayrıca mali problemler, inançsız oyuncu ve yöneticiler de eklenince, yük daha da ağır hale geldi. Durumu çevirmek ve iki kupayı kazanmak kolay iş değil. Bu zorluklar hocayı yormuştur. Denizli nin tüm bunlardan sonra Başkan a bir mesaj vermek istediği kanaatindeyim. Fakat şampiyonluğun kazanılmasından üç gün sonra böyle bir açıklama da doğru olmamıştır. Bu karar çok yanlış hesaplanmış ve uygulanmıştır. Yanlış olduğu, ortaya çıkan tepkiler dolayısıyla çabuk geri adım atılmasından anlaşılabilir. Mustafa Hoca ya bu açıklamayı yapmayacak ya da yaptıysa geri dönmeyecekti. Bu süreç kendisine ve Beşiktaş a zarar vermiştir. Bundan sonra sezon içerisinde hocayla ilgili tartışmaları ön plana çıkaracak gereksiz bir uygulama olmuştur.

BÜYÜK BEDELLER ÖDENİR
Israrla çok yıprandığını belirten bir teknik adamın Şampiyonlar Ligi gibi bir organizasyonda ve Beşiktaş ı bekleyen yoğun programda psikolojisi nasıl olur?
Mustafa Hoca yıllardan beri üst seviyelerde görev yapmış, zorlukları iyi bilen bir teknik adam. Elbette geçen sezon yaşadığı sıkıntıların yanına bu sezon bir de şampiyon takımdan beklenen iyi oyun ve Şampiyonlar Ligi bakısı eklenecek. Ancak Denizli, bu baskılardan kurtulmanın yolunu bulacaktır. Benim kanaatim kamuoyu yönetimini her zaman en üst seviyede yapan Mustafa Hoca nın bu konuyla ilgili süreci de başka bir gündem maddesi oluşturarak değiştireceği yönünde olacaktır. Kriz yaratan Mehmet Topuz transferi de çifte şampiyonluğun gündemden kalkmasına yol açtı mı? Beşiktaş bu süreçte çok zarar gördü mü? Hem Beşiktaş hem de Başkan ciddi zarar gördü. Bu yapılan yanlışın izahı yok. Amatör takımdan bile oyuncu almaya kalksanız önce kulübünden muvafakat almak zorundasınız. Tersi iş bilmezliktir. Bu olayı o kulüpte görevli bir sportif direktör yapsa acilen istifa etmesi gerekirdi ama başkan olduğu için görevine devam edecek. Aslında hem itibari bir kayıp var hem de rakibinize karşı psikolojik bir eziklik. Bir kulüp başkanı kendini ve camiasını küçültüp iki defa bir oyuncunun ayağına gitmez. Gidiyorsa da hatasını düzeltmek için değil bu iş bittiği için gider. Bir başkanın bu kadar büyük mücadele ve emekle kazanılan başarıdan sonra bunu yerle bir etmeye hakkı olabilir mi? Şimdi aslında bundan sonrasına dikkatle bakmak lazım çünkü yapılan hatayı kapatmak için daha büyük bedeller ödenerek bir isim transfer edilmeye çalışılacak. Anlayacağınız değişen bir şey yok. Sadece kazanılan şampiyonluk bu kadar kısa sürede bir tarihi olay ve hoş seda olarak geçmişte yerini alacak. Bugün yaşananlar da Demirören i tanıyanların çok şaşırmadığı olaylar olarak devam edecek.

TEK İHTİMAL VARDI...

Mehmet Topuz Fenerbahçe ye imza atarsa ne olur?
Beşiktaş hiç bir şey yapamaz. Çünkü ne oyuncu ile resmi bir imzası var ne de Kayserispor ile. Mal Kayseri nin, Kayseri de malını F.Bahçe ye satmış. Oyuncu gitmezse Kayseri de oynar. İsterse de oturup F.Bahçe ile anlaşır. Burada Beşiktaş açısından en büyük hata oyuncu ile görüşürken aynı anda Kayseri ile görüşmemek. Bir de bunların üstüne Topuz a forma giydirip kamuoyuna deşifre etmek. Beşiktaş açısından bu iş sıcakken tek bir alternatif olabilirdi, o da F.Bahçe ile masaya oturup bonservisini almak. Ama bu da artık imkansız gibi görünüyor. Kısacası Demirören in ve Beşiktaş ın bu olayı kabullenip arkasını dönüp gitmekten başka şansı görünmüyor.

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Haz.2009 Per 16:09:29sohbet oyun linki
Aurelio, Tuncay ve Poulsen

Transfere hızlı giriş yapan, Bilica, Mehmet Topuz, Özer Hurmacı ve Bekir’i renklerine katan Sarı-Lacivertliler’in atağı sürüyor.
İspanya’da La Liga’dan düşen Real Betis’li Mehmet Aurelio ile İngiltere Premier Lig’e veda eden Middlesbrough’lu Tuncay Şanlı’yı yeniden yuvaya döndürmek için yoğun çaba harcayan Fenerbahçe, yabancı olarak ise Poulsen ısrarını sürdürüyor.
Mehmet Aurelio’nun Alex ve Semih’e telefon ederek, “Her an geri dönebilirim” haberi camiayı ne kadar heyecanlandırdıysa, Tuncay Şanlı için yapılan atak da, bir o kadar sevinçle karşılandı. Yönetimin, milli futbolcuyu kiralama yolunu zorladığı belirtiliyor.
Yılan hikayesine dönen Poulsen transferinde ise her gün başka bir iddia ortaya atılıyor.
Danimarka’nın ‘Ilsussidiario’ gazetesi, yıldız futbolcunun takasta Hamburg Kulübü’ne verileceğini iddia ederken, Juventus’a yakın kaynaklar ise Poulsen için Fenerbahçe’nin önerdiği bonservis bedelinin daha yüksek olduğunu ifade ediyor.
Bir başka haberde ise Poulsen için İngiltere’nin köklü kulüplerinden Liverpool’un da devreye girdiği belirtiliyor.
Fener talip oldu ama...
Fenerbahçe’nin listesinde yer alan iki önemli isim ise başka takımları tercih etti. Arjantinli Carlos Tevez ile Türk oyuncu Mevlüt Erdinç, Avrupa’nın devlerine transfer oldu. Manchester United’da forma giyen Tevez, yine bir Ada takımı olan Manchester City’le anlaşırken Sochoux’da forma giyen Mevlüt’ün de bir başka Fransız takımı PSG ile flörtü sürüyor.

.................................................. .....................................

SON DAKİKA: Cisse Panathinaikos da

Panathinaikos, Djibril Cisse konusunda Marsilya kulübüyle anlşama sağladı.

.................................................. ................................................

Marsilya dan Servet için "Çetin" pazarlık

Servet Çetin in Marsilya ya transferi, gün geçtikçe zorlaşıyor. Marsilya daki kriz nedeniyle günlerdir ertelenen görüşmeler, önümüzdeki hafta iki kulüp arasındaki ciddi pazarlıklara sahne olacak. Marsilya, eğer Servet in 8 milyon avroluk fiyatını düşüremezse, Bordeaux dan Souleymane Diawara ya yönelebilir.

.................................................. .................................................. ...

Beşiktaş ta hedef Ferrari ve Utaka

Transferde sessizliğini koruyan Beşiktaş, atağa kalkmaya hazırlanıyor. Siyah-beyazlı ekibin yeni hedefi İtalya nın Genoa takımında forma giyen Matteo Ferrari ve İngiltere nin Porstmouth kulübünde oynayan John Utaka.

Beşiktaş kulübü, dış transferde iki önemli ismi kadrosuna katmak için çalışmalarını sürdürüyor
Yönetimin İtalya nın Genoa takımında forma giyen defans oyuncusu Matteo Ferrari ile Premier Lig’de Portsmouth un ofansif orta saha oyuncusu John Utaka ile ilgilendiği öğrenildi.
Siyah-beyazlıların özellikle Ferrari ile yaptığı görüşmelerden olumlu sonuç aldığı ve kulübü Genoa ile pazarlıklarını sürdürdüğü öğrenildi.

....................................................................................

Belediye Can Arat ile imzaladı

Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Fenerbahçe den Can Arat ve altyapıdan yetişen Mahir Aydın ile sözleşme imzaladı.

.................................................. ..................

"Fatih Terim alsaydı şimdi Aston Villa daydı"

Trabzonspor ile yolları ayrılan Milli Futbolcu Hüseyin Çimşir İspanya ya gidiyor. Oyuncunun menajeri Avrupa nın çeşitli ülkelerinden teklifler aldıklarını ifade ederken "Fatih Terim, Hüseyin i Milli Takım a alsaydı, Hüseyin şimdi İngiltere de Aston Villa da oynayacaktı" dedi.
Radyospor da "Aydın Cingöz le Haber Aktif" programına katılan Hüseyin Cimşir in menajeri Mustafa Söğüt, Hüseyin e birçok Avrupa takımından teklif geldiğini ifade ederek, "İspanya dan Malaga, Osasuna ve adını şimdi veremeyeceğimiz bir kulüp Hüseyin i almak için çalışıyor. Hüseyin de İspanya da oynamak istiyor. Osasuna Hüseyin i almak için çok istekli davranıyor" dedi.
Bordo-mavili takımda yıllarca oynayan Hüseyin Çimşir için İtalya ve Fransa dan da teklifler olduğunu açıklayan Söğüt, "İtalyanlarla İstanbul da görüştük son kararlarını vercekler. Fransa dan ise bu yıl Fransa kupasını kazanan Guingamp ta Hüseyin i transfer etmek istiyor ama Hüseyin Cimşir in tercihi İspanya" dedi.

.................................................. .................................................. .

Ribery den Real e yeşil ışık

Bayern Münih in adı yıldız futbolcusu Franck Ribery, bundan sonraki futbol yaşantısını Real Madrid de sürdürmek istediğini söyledi.

(ulan bu oyuncuya pis küfür ederdimde, neyse. anasını sayim bi dur durduğun klupte kıçın başın oynamasın)

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Haz.2009 Per 16:10:01sohbet oyun linki

Nihat Kahveci Beşiktaş ta

Beşiktaş, Villarreal de forma giyen milli futbolcu Nihat Kahveci ile 3 yıllığına anlaştı.

Turkcell Süper Lig de ve şampiyonlar Ligi nde başarı hedefleyen Beşiktaş, çok önemli bir transfere imza attı. Siyah-beyazlılar İspanya nın Villarreal takımında forma giyen milli futbolcu Nihat Kahveci ile 3 yıllığına anlaşma sağladı.

Daha önce Türkiye ye dönmek istemediğini ve futbol hayatını İspanya da sürdürmek istediğini söyleyen Nihat Kahveci, başkan Yıldırım Demirören in çabalarıyla ikna oldu ve siyah-beyazlı formayı giymek için “Evet” dedi.

Beşiktaş ın Nihat için Villarreal Kulübü ne 4.5 milyon Euro bonservis bedeli ödeyeceği öğrenilirken, Nihat ın alacağı ücret konusunda bir açıklama yapılmadı.

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören NTV Spor a yaptığı açıklamada, "Nihat Kahveci Beşiktaş camiasına hayırlı olsun. İki kulüp zaten daha önceden anlaşmıştı, Nihat bundan sonra Beşiktaş’ın başarısı için ter dökecek" diye konuştu.

Vay be nihat hayırlı olsun bjk ye  :) 
tüpçü iyi dil dökmüş ;D

HoKKaBaZ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ağu.2009 Çar 16:03:55sohbet oyun linki
ANKARAGÜCÜ

Gelenler

Darius Vassell (Manchester City)

Suat Baş (Arminia Bielefeld)
Calvin Sosibo (Bidwest Wits)
Kagiso Senamela (Golden Arrows)
Emre Aygün (Akçaabat Sebatspor)

Cihan Haspolatlı (Konyaspor)

Abdullalh Çetin (Antalyaspor)

Koray Çölgeçen (Kayserispor)

Gidenler
Onur Acar (Adanaspor)

Hasan Üçüncü (Giresunspor)

Burak Karaduman (Karşıyaka)

Mustafa Aydın (Karşıyaka)
İbrahim Ege (Diyarbakırspor)

İsmail Bouzid (Hearts)

Mehmet Yılmaz (Eskişehirspor)

Burak Özsaraç (Manisaspor)

ANKARASPOR

Gelenler

Aydın Karabulut (Beşiktaş)
İlhan Parlak (Fenerbahçe)
Özgür Çek (Fenerbahçe)

Eric Brabeg (Sparta Prag)
Gökhan Tokgöz (K. Erciyesspor)

Gidenler

Erhan Güven (Beşiktaş)
Özer Hurmacı (Fenerbahçe)

Ramazan Kurşunlu (Karşıyaka)

Radoslav Batak (Antalyaspor)

Murat Akyüz

ANTALYASPOR

Gelenler

Pini Felix Balili (Sivasspor)

Radoslav Batak (Ankaraspor)
Kerim Zengin (İstanbul BB)

Veysel Cihan (Konyaspor)

Gürhan Gürsoy (Fenerbahçe)

Gidenler

Uğur Kavuk (Sivasspor)

Abdullah Çetin (Ankaragücü)

Volkan Arslan

Burak Tok

Fatih Arat

Mustafa Özkan

Kamber Arslan

BEŞİKTAŞ

Gelenler

Matteo Ferrari (Genoa)

Nihat Kahveci (Villarreal)
İsmail Köybaşı (Gaziantepspor)
Rıdvan Şimşek (Karşıyaka)
Michael Fink (Eintracht Frankfurt)
Erhan Güven (Ankaraspor)
Onur Bayramoğlu (Bozüyükspor)

Gidenler

Tomas Zapotocny (Bursaspor)

Aydın Karabulut (Ankaraspor)

Gökhan Zan (Galatasaray)
Serdar Kurtuluş (Gaziantepspor)

Erdem Köse (Giresunspor)

Sezer Sezgin (Gaziantepspor)

Bülent Uzun (Karşıyaka)

Gordon Schildenfeld (Sturm Graz)

Edouard Cisse (Marsilya)

Kenan Özer (Çaykur Rizespor)

BURSASPOR

Gelenler

Tomas Zapotocny (Beşiktaş)
Ramazan Sal (Pendikspor)
Turgay Bahadır (Kayserispor)

Pablo Batalla (Deportivo Cali)

Hüseyin Cimşir (Trabzonspor)

Ivan Ergic (Basel)

Gidenler

Mustafa Sarp (Galatasaray)

Maxim Romaschenko

Volkan Bekiroğlu (Ç. Rizespor)

Emrah Kiraz

İsmail Özgür Göktaş (Tarsus İ.Yurdu)
Yavuz Eraydın (Ç. Rizespor)

DENİZLİSPOR

Gelenler

Fahri Tatan (Konyaspor)
David Durmaz (Malmö)
Damien Koffi Chrysostome (Metz)
Ahmet Cebe (Fortuna Düsseldorf)

İsmail Şahmalı (Denizli Belediyespor)

Murat Hacıoğlu (Kocaelispor)

Adem Çalık (Kocaelispor)

Ahmet Burak Solakel (Karşıyaka)
Branimir Bajic (Koblenz)

Norman Sylla (FCV Dendereh)

Gidenler

Zafer Çevik (Kocaelispor)

Musa Sinan Yılmazer (Altay)

Okan Karabulut

Şener Aşkaroğlu (Diyarbakırspor)

Sezgin Yılmaz

Wescley

Murat Karakoç
Selahattin Kınalı

Carlos Alberto

İrineu Couto

DİYARBAKIR

Gelenler

Amir Azmi (Mısır)
Hakan Güler (Muğlaspor)
Andres Mendoza (Peru)

Ayman Abdelaziz (Zamelek)
Erdal Güneş (Altay)
Mamadou Diallo (Sivasspor)
İbrahim Ege (Ankaragücü)
Tolga Doğantez (Manisaspor)
Aragones Espinoza (Ekvator)

Yasir Elmacı (Gençlerbirliği)

Erdinç Yavuz (Kayseri Erciyes)

Thierry Fidjeu Tazemeta (M.Netanya)

Musa Büyük (Konyaspor)

Adnan Güngör (Hacettepe)

Gabor Bari (MTK Budapeşte)

Jusema Delo (Ujpest)

Şener Aşkaroğlu (Denizlispor)

Eren Şen (Konyaspor)

Besim Abbas (Al Talaba)

Gidenler
Şenol Demirci (Giresunspor)

Birol Hikmet (Karabükspor)

Zafer Şahin (Mersin İ.Yurdu)
Ulaş Ortakaya (Ç.Rizespor)

Engin Öztonga (Ç. Rizespor)

Mithat Yaşar
Erhan Çatalcam (Boluspor)

Ercan Ağaçe

Aytaç Ak

Mutlu Kızıltan (Karşıyaka)

Evren Avşar (Giresunspor)

Ceyhun Yelkenci
Volkan Özcan

Emrah Bozkurt

ESKİŞEHİR

Gelenler

Ragıp Başbağ (Kayserispor)

Ümit Karan (Galatasaray)

Veysel Sarı (Beylerbeyi)

Adem Sarı (SC Pfullendorf)
Burak Yılmaz (Fenerbahçe)

Mehmet Yılmaz (Ankaragücü)

Gidenler

Ahmet Sağlam (Göztepe)

Selçuk Alibaz (Göztepe)

Tayfun Türkmen(Konyaspor)

Krunoslav Lovrek

Dos Santos Anderson (FC Seul)

Ömer Yalçın (Boluspor)

Stephan Poljak

FENERBAHÇE

Gelenler

Fabio Bilica (Sivasspor)
Bekir İrtegün (Gaziantepspor)
Mehmet Topuz (Kayserispor)
Özer Hurmacı (Ankaraspor)
Cristian Oliveira (Corinthians)
Andre Santos (Corinthians)

Gidenler

Yasin Çakmak (Sivasspor)
İlhan Parlak (Ankaraspor)
Özgür Çek (Ankaraspor)
Gökhan Emreciksin (Kayserispor)

Gürhan Gürsoy (Antalyaspor)

Claudio Maldonado

Josico
Can Arat (İstanbul BB)
Burak Yılmaz (Eskişehirspor)
Diego Lugano

GALATASARAY

Gelenler

Elano Blumer (Manchester City)
Mustafa Sarp (Bursaspor)

Gökhan Zan (Beşiktaş)
Leo Franco (Atletico Madrid)
Abdul Kader Keita (Olympique Lyon)

Gidenler

Hasan Şaş

Ümit Karan (Eskişehirspor)

Gökhan Öztürk (Gaziantepspor)

Erkan Ferin (Kasımpaşa)

Anıl Karaer (Adanaspor)

Ferdi Elmas

De Sanctis (Napoli)

Zafer Şakar (Boluspor)

İrfan Başaran (Orduspor)

Mehmet Düz (Mersin İdman Yurdu)

GAZİANTEP

Gelenler

Caner Bulut (Hatayspor)

Gökhan Öztürk (Galatasaray)

Recep Biler (Hacettepe)
Gökhan Ünver (Sarıyer)

Ertan Koç (Sarıyer)

Sezer Sezgin (Beşiktaş)

Julio Cesar (Rapid Bükreş)

Ümit Tütünci (Gençlerbirliği)
Serdar Kurtuluş (Beşiktaş)

Gidenler

İsmail Köybaşı (Beşiktaş)
Bekir İrtegün (Fenerbahçe)

Eduardo Pacheco

GENÇLERBİRLİĞİ

Gelenler

Sinan Ayrancı (Brommapojkarna)

Serdar Kulbilge (Kocaelispor)
Orhan Şam (Hacettepe)
Tolga Seyhan (Hacettepe)
Murat Kalkan (Hacettepe)
İbrahim Şahin (Hacettepe)
Da Silva Tozo (Hacettepe)
Sandro Mendonca (Hacettepe)
Serkan Atak (Hacettepe)
Olgay Coşkun (Hacettepe)
Ulaş Güler (Hacettepe)
Patiyo Tambwe (Hacettepe)
Ante Kulusic (Hacettepe)

Aykut Demir (Nac Breda)

Sezai Zehiroğlu (Hoffenheim)
Danijel Mihajlovic (Jagodina)

Gidenler

Engin Baytar (Trabzonspor)

James Troisi (Kayserispor)

Hakan Aslantaş (Kayserispor)
Daniel Addo (Hacettepe)
Soner Aydoğdu (Hacettepe)
Emre Balak (Hacettepe)
Uğur Kapısız (Hacettepe)
Mustafa Kaya (Hacettepe)
Kemal Akbaba (Hacettepe)

Ümit Tütünci (Gaziantepspor)

Yasir Elmacı (Diyarbakırspor)
Lamine Traore
Mehmet Polat

Eren Aydın (Manisaspor)
Koray Avcı
Mehmet Nas (Manisaspor)
Erkan Özbey
Recep Öztürk (Konyaspor)

İSTANBUL BB

Gelenler

Kanfory Sylla (Sivasspor)

Herve Tum (Sivasspor)

Taner Gülleri (Kocaelispor)

Can Arat (Fenerbahçe)
Oğuzhan Bahadır (Konyaspor)

Emmanuel Nsumbu (Kocaelispor)

Gidenler

Erman Kılıç (Sivasspor)

Sancak Kaplan (Kasımpaşa)

Razundara Tjikuzu (Trabzonspor)

Adriano Naschimento

KASIMPAŞA

Gelenler

Diego Alejandro Scheuschner (Cluj)
Petr Pavlik (Banik Ostrava)
Barış Başdaş (Aachen)

Christian Keller (Stabaek)
Erkan Ferin (Galatasaray)

Şahin Aygüneş (Karlsruhe)

Sedat Yeşilkaya (Ç.Rizespor)

Sezai Demircan (Sarıyer)
Sancak Kaplan (İstanbul B.B.)
Martin Baran (Peresov)

Andre De Souza (CFR Cluj)

Petr Bolek (Liberec)
Ali Güneş (Frieburg)

Gidenler

Evren Kürkçü (Ç.Rizespor)

Mertol Batista (Mersin İ.Yurdu)

KAYSERİSPOR

Gelenler

James Troisi (Gençlerbirliği)

Semih Aydilek (Birmingham)
Emrah Bayram (Erzurumspor)
Merter Yüce (Altay)
Gökhan Değirmenci (Altay)
Hakan Aslantaş (Gençlerbirliği)
Yaser Hacımustafaoğlu (Kartalspor)
Serdar Kesimal (Köln)
Ömer Şişmanoğlu (St. Pauli)
Gökhan Emreciksin (Fenerbahçe)

Gidenler

Mehmet Topuz (Fenerbahçe)
Ragıp Başbağ (Eskişehirspor)

Koray Çölgeçen (Ankaragücü)
Turgay Bahadır (Bursaspor)

Fatih Ceylan (Antalyaspor)
Durmuş Bayram

Julius Aghahowa

Milan Purovic

Kemal Okyay (Manisaspor)

Ali Üçkulak (Kayseri Erciyes)
Tayfun Yanar (Kayseri Erciyes)

Orkun Bal (Kayseri Erciyes)

Ekrem Turhan (Kayseri Erciyes)

Rıdvan Koçer (Kayseri Erciyes)

Ersoy Yılmaz (Kayseri Erciyes)

MANİSASPOR

Gelenler

Rahim Ouedraogo (Emmen)
Jimmy Dixon (Malmö)

İlker Avcıbay (Konyaspor)

Mehmet Nas (Gençlerbirliği)

Eren Aydın (Gençlerbirliği)

Kemal Okyay (Kayserispor)
Dilaver Güçlü (Bochum)
Mlastimir Jovanovic (Slavija)
Joshua Simpson (Kaiserslautern)
Burak Özsaraç (Ankaragücü)

Promise Isaac (Trabzonspor)

Ferhat Çökmüş (Trabzonspor)

Gidenler

Cenk İşler

Ferhat Öztorun (Trabzonspor)

Ufukhan Bayraktar (Konyaspor)

Burak Denizli (Bucaspor)

Erman Güraçar (Bucaspor)

Rafael Marques

Sinan Özkan

Samet Kılıç

Tolga Doğantez

SİVASSPOR

Gelenler

Pieter Mbemba (FC Eindhoven)

Yasin Çakmak (Fenerbahçe)
Uğur Kavuk (Antalyaspor)
Erman Kılıç (İstanbul B. B.)
Ferhat Bıkmaz (Hannover 96)
Akeem Agbetu (Kocaelispor)
Razak Omotoyossi (Metz)

İbrahim Ülüm (Belediye Vanspor)
Ersen Martin (Recreativo Huelva)
Cihan Yılmaz (Karşıyaka)

Gidenler

Mamadou Diallo (Diyarbakırspor)

Da Silva Bilica (Fenerbahçe)
Herve Tum (İstanbul B. B.)
Kanfory Sylla (İstanbul B. B.)
Pini Felix Balili (Antalyaspor)
Sergio Pacheco Oliviera (Bakü)
Mohamed Ali Kurtuluş
Cemal Şahin
Eyüp Kadri Ataoğlu (Ç.Rizespor)
Emre Efe
Tayfun Emre Yılmaz (Sakaryaspor)
Murat Yılmaz
Ilgar Gurbanov
Ahmet Turan
Şamil Ünal (Kocaelispor)

TRABZONSPOR

Gelenler

Drago Gabric (Hajduk Split)
Engin Baytar (Gençlerbirliği)

Zafer Yelen (Hansa Rostock)
Ferhat Öztorun (Manisaspor)

Razundara Tjikuzu (İstanbul B.B.)

Gidenler

Ferhat Çökmüş (Manisaspor)

Hüseyin Cimşir (Bursaspor)

Promise Isaac (Manisaspor)

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ağu.2009 Pzr 13:03:00sohbet oyun linki
Hokkabazım Fenerbahçeden gidenler arasına eklediğin Diego Lugano tekrardan Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladı ve bu şekilde Fenerbahçe kadrosuna bir stoper daha katmış oldu. Hayırlı olsun Fenerbahçe...
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir